La Beaute


La Beaute:

Salon Kosmetyczny La Beaute do którego pragnę Państwa serdecznie zaprosić to kameralne, ale też w pełni profesjonalne i magiczne miejsce.
Mam nadzieję, że zechcecie Panie oraz Panowie zawitać do La Beaute nie tylko po to by odpocząć po dniu pełnym trudów, ale również by poczuć się wyjątkowo i pięknie. Salon oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało.

Wykształcenie i wieloletnie doświadczenie pozwoli mi dobrać odpowiednie zabiegi przeznaczone indywidualnie tylko dla Ciebie. Oprócz zabiegów podstawowych, takich jak: kosmetyczne i lecznicze oczyszczanie skóry twarzy, peeling, depilacje, masaże, eksfoliacja kwasami i wiele innych dotyczących pielęgnacji twarzy i ciała służą  pomocą w analizie i doborze kosmetyków do pielęgnacji domowej, które pogłębiają i przedłużają efekty zabiegów gabinetowych. Zainteresowanych zapraszam również na bezpłatne konsultacje.

Kosmetologia to moja praca, ale również pasja, sposób na życie i radość z możliwości podkreślenia naturalnej urody każdego z nas.
Oferta salonu obejmuje szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Osoby, które pragną się odprężyć i poświęcić chwile czasu dla siebie, zapraszamy na zabiegi pielęgnacyjne twarzy i całego ciała. Peeling, serum, maska sprawią, że skóra będzie nawilżona i rozświetlona. Odprężający masaż pozwoli na osiągnięcie pełni relaksu.

Salon Kosmetyczny La Beaute rozpoczął swą działalność w kwietniu 2017 r. i mieści się na ul. Dąbrowskiego 4 w Częstochowie.
Salon to elegancko i stylowo urządzone wnętrze. Pomieszczenie pozwala w komfortowych i sprzyjających relaksowi warunkach wykonywać zabiegi. Posiadam profesjonalny sprzęt, wykształcony personel, nieustannie śledząc nowości uczestnicząc również w szkoleniach i kursach w zakresie najnowocześniejszych metod i technik kosmetycznych, ciągle z pasją ucząc się czegoś nowego.
Współpracujemy ze znanymi firmami kosmetycznymi jak Dermika, Bielenda, Clarena, Biomak , Dermaheal, Jadwiga.

Serdecznie zapraszam